Kinderboekenweek 2018 van start

Woensdagochtend was het een drukte in de gangen van de school. Wat was dat allemaal. Al snel werd het duidelijk voor de leerlingen, de KINDERBOEKENWEEK 2018 is begonnen! 

In de gang waren een aantal spelletjes te doen die aansloten bij het thema van dit jaar, vriendschap. Zo konden de leerlingen een vriendje of vriendinnetje kleuren, opschrijven wat ze weten over vriendschap en samen met vriendjes spelen. 

Alle kinderen kregen als verrassing een kinderboekenweekkrant en/of een voorleesgids mee. Als klap op de vuurpijl kregen de leerlingen ook allemaal een vriendschapsarmbandje. 

De komende week zal er in de klassen nog aandacht besteed worden aan de kinderboekenweek. Op 12 oktober zal er in de aula van de school een afsluiting voor de leerlingen zijn. 

In de schoolbibliotheek zijn de boeken over vriendschap te vinden om gelezen te worden!