Brusjesdag op Mytylschool Eindhoven

De leerlingen van de afdeling SO konden aan hun familie hun klas laten zien en daarna lekker buiten spelen op het plein. Dat lieten ze zich geen twee keer zeggen!

Onze leerlingen maakten volop van de gelegenheid gebruik om aan de eigen familie de school te laten zien, te laten zien wat ze zoal doen op een dag en, natuurlijk, om lekker te spelen met broertjes en zusjes. 

 

Terwijl de kinderen speelden konden de ouders, opa's en oma's gezellig met elkaar, onder het genot van een kop koffie of thee en wat lekkers bijkletsen en ervaringen uitwisselen. En ook daar werd veel gebruik van gemaakt. Zo ontstond er een heel gezellige middag waarvan iedereen flink genoot.

 

Om dit een tot een succes te maken heeft de ouderraad zich flink ingespannen. Die inspanningen leverden een erg goed verzorgde ontspannen middag op. Al met al en groot succes waarvoor we de bezoekers en met name de ouderraad heel hartelijk bedanken!